nedeľa 18. septembra 2011

Na sklonku leta

Na lúke rozkvinuté krokusy...


... pred domom slnečnice...... v oknách muškáty.A o len pár desiatok metrov ďalej jeseň maľuje listy stromov farbami.Obrázky sú nafotené pri hrade v Starej Ľubovni v jeden deň tohto víkendu.

Leto sa chýli ku koncu, jasne o tom hovoria výkyvy teplôt, hrátky prírody aj moje bolesti hrdla. A to znamená, že šľapky odložím, na nohy natiahnem ponožky a v skrini pohľadám svetre. A začnem sa viac venovať ručným prácam a aj môjmu blogu :)


P.S.: Tak tie moje krokusy sú vraj jesienky :o). A to teda znamená, že príroda sa nemýli ( veď jesienky kvitnú na jeseň, nie? ), ale mýlime sa my, čo by sme chceli, aby leto neodchádzalo a mýli sa aj sprievodkyňa, ktorá nás presviedčala, že na lúke v skanzene im rozkvitli práve krokusy.

DIKY MIMI :o)


3 komentáre:

 1. Aké krásne fotky, Iris. Najmä tá druhá je taká, no proste príjemná:)

  A je super, že sa vraciaš, už si chýbala, i keď ani ja sama som tomu blogovaniu cez leto moc nedala:))

  Gabi

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Teraz sa zahrám trošku na múdru. Kvet na prvej fotke sa nevolá krokus. Ešte nedávno som ho tak pomenovala aj ja, ale návštevníčky môjho blogu ma opravili. Je to jesienka obyčajná -
  https://skydrive.live.com/?cid=a6a34096b4a81f3a&Bsrc=Photomail&Bpub=SDX.Photos&id=A6A34096B4A81F3A!21839#cid=A6A34096B4A81F3A&id=A6A34096B4A81F3A!21869

  Dúfam, že si tú informáciu vzala odo mňa s takou radosťou, s akou som ju vzala ja od návštevy na mojom blogu :-)

  Ináč - pekné fotky.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Iris, skaznen v Staré Lubovni miluji! Byli jsme tam asi před měsícem!
  Krásné dny, zdravím Helena

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Vaše milé komentáre!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...